Strona głównaPolecamyPolecamyJak nazywa się ta karta?

Jak nazywa się ta karta?

Opublikowano

spot_img

Nasza redakcja, po konsultacjach z kolegami, uważa, że nie należy reagować oficjalnie na Kołodziejczaka. Jemu o to chodzi: żeby o nim mówili, nieważne czy dobrze, czy źle. Żeby się znalazł w centrum debaty. My nie powinniśmy w ogóle podejmować z nim żadnej polemiki, bo ściągnie nas na swój poziom, wiadomo jaki, i na tym poziomie pokona doświadczeniem.

Natomiast, warto pracować nad utrwaleniem należnej Tuskowi zbitki Tusk-Kołodziejczak. Partia Tuska-Kołodziejczaka. Poziom debaty Tuska-Kołodziejczaka. Mówisz Tusk, myślisz Kołodziejczak. I odwrotnie. Oddajesz głos na Tuska, wybierasz Kołodziejczaka. Tusk w końcu czmychnie do Brukseli, a nam zostawi Kołodziejczaka. Teraz zamiast marszu miliona serc, będzie pewnie marsz miliona świńskich łbów. I będzie go organizował Kołodziejczak. Ma wprawę.

Redakcja


P.S. Zastanawialiśmy się jak powinniśmy zachować się wobec tak podłego kłamstwa Tuska-Kołodziejczaka. Natychmiastowe reakcje ze strony naszego środowiska można znaleźć na przykład tutaj:

https://wpolityce.pl/polityka/659344-tylko-u-nas-prof-kisielewicz-kornel-byl-dumny-z-syna

i tutaj:

https://www.pap.pl/aktualnosci/andrzej-kolodziej-kolodziejczak-nie-zaistnial-na-drodze-politycznej-kornela

Natomiast najlepszym dowodem na to jak podłe jest kłamstwo Kołodziejczaka-Tuska jest poniższy wywiad:

Aktualności

SW na proteście pod Trybunałem Konstytucyjnym

10 stycznia 2024 r. godz 13:00. przed Trybunałem Konstytucyjnym (al. Jana Chrystiana Szucha w Warszawie) odbył się kolejny Protest Wolnych Polaków.

„Bursztynowy Ołtarz Ojczyzny” z Krzyżem Solidarności Walczącej

Nasi wolontariusze Małgosia Zwiercan z mężem podjęli się sfinalizowania projektu wkomponowania Krzyża Solidarności Walczącej w Bursztynowy Ołtarz Ojczyzny w Bazylice św. Brygidy w Gdańsku.

śp. Zdzisława Ferenc 1948-2024

Dnia 27 stycznia 2024 r. po długiej chorobie w wieku 75 lat zmarła nasz koleżanka śp....

Zmarł Ryszard Kożuch

Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 21 stycznia zmarł nasz kolega śp. Ryszard Kożuch....