KONCERT 13 GRUDNIA 2022

Opublikowano

spot_img

    Serdecznie zapraszam Wszystkich na uroczysty Koncert ku czci Ofiar Stanu Wojennego oraz pamięci Marszałka Seniora Kornela Morawieckiego pt. Wolni i Solidarni. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Rozwoju Kultury we Wrocławiu a współorganizatorem Komisja Zakładowa NSZZ Solidarność w Politechnice Wrocławskiej.
    Uroczystość odbędzie się w przeddzień rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w poniedziałek 12 grudnia 2022 r. o g. 18.00 w sali koncertowej Akademii Muzycznej we Wrocławiu. W trakcie koncertu posłuchamy muzyki poważnej w wykonaniu orkiestry symfonicznej i solistów oraz przypomnimy sobie pieśni patriotyczne z okresu walki z czerwonym reżimem. W przerwie będzie też okazja spotkania przy kawie i herbacie.
   Wstęp dla wszystkich działaczy i sympatyków NSZZ Solidarność oraz Solidarności Walczącej wolny.

Marta Morawiecka

Aktualności

SW na proteście pod Trybunałem Konstytucyjnym

10 stycznia 2024 r. godz 13:00. przed Trybunałem Konstytucyjnym (al. Jana Chrystiana Szucha w Warszawie) odbył się kolejny Protest Wolnych Polaków.

„Bursztynowy Ołtarz Ojczyzny” z Krzyżem Solidarności Walczącej

Nasi wolontariusze Małgosia Zwiercan z mężem podjęli się sfinalizowania projektu wkomponowania Krzyża Solidarności Walczącej w Bursztynowy Ołtarz Ojczyzny w Bazylice św. Brygidy w Gdańsku.

śp. Zdzisława Ferenc 1948-2024

Dnia 27 stycznia 2024 r. po długiej chorobie w wieku 75 lat zmarła nasz koleżanka śp....

Zmarł Ryszard Kożuch

Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 21 stycznia zmarł nasz kolega śp. Ryszard Kożuch....