Strona głównaWydarzeniaWydarzeniaWIGILIA 2021 - ODWOŁANA

WIGILIA 2021 – ODWOŁANA

Opublikowano

spot_img

Drodzy Przyjaciele, Członkowie Stowarzyszenia 
Solidarność Walcząca,

    Niestety sytuacja epidemiologiczna pogorszyła się. Zamiast spodziewanego złagodzenia przepisów,  weszły w życie nowe obostrzenia, których niestety nie jesteśmy w stanie spełnić. Nasze spotkania wigilijne przebiegały zawsze w atmosferze bliskości i serdeczności, a to jest nie do pogodzenia z wymaganym obecnie w przepisach dystansem społecznym. Bierzemy też pod uwagę, że akurat my nie możemy sobie pozwolić na to, aby zarzucono nam, że sami nie respektujemy przepisów, które wydaje rząd.

    Z tego powodu, a także w autentycznej trosce o zdrowie i życie najbardziej z nas narażonych,  zmuszeni jesteśmy odwołać zaplanowane spotkanie wigilijne naszego środowiska. 

   Jednocześnie informujemy, że w tej sytuacji podejmiemy starania zorganizowania spotkania noworocznego, jak tylko warunki na to pozwolą. Mamy nadzieję, że uda się nam spotkać na początku lutego 2022.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Zarząd Stowarzyszenia SW 

Aktualności

SW na proteście pod Trybunałem Konstytucyjnym

10 stycznia 2024 r. godz 13:00. przed Trybunałem Konstytucyjnym (al. Jana Chrystiana Szucha w Warszawie) odbył się kolejny Protest Wolnych Polaków.

„Bursztynowy Ołtarz Ojczyzny” z Krzyżem Solidarności Walczącej

Nasi wolontariusze Małgosia Zwiercan z mężem podjęli się sfinalizowania projektu wkomponowania Krzyża Solidarności Walczącej w Bursztynowy Ołtarz Ojczyzny w Bazylice św. Brygidy w Gdańsku.

śp. Zdzisława Ferenc 1948-2024

Dnia 27 stycznia 2024 r. po długiej chorobie w wieku 75 lat zmarła nasz koleżanka śp....

Zmarł Ryszard Kożuch

Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 21 stycznia zmarł nasz kolega śp. Ryszard Kożuch....