Strona głównaSolidarność WalczącaLISTA OSÓB ODZNACZONYCH KRZYŻEM SW

LISTA OSÓB ODZNACZONYCH KRZYŻEM SW

Opublikowano

spot_img

Lista osób odznaczonych Krzyżem Solidarności Walczącej w latach 2010-2022


Październik 2022

Kapituła Krzyża SW prosi w dalszym ciągu o przesyłanie brakujących numerów legitymacji, danych dotyczących osób, których nie ma na liście,
oraz wszelkich uwag i sprostowań na adres Przewodniczącej Kapituły: zomaciejka@wp.pl lub sms-em na nr tel. 605153822


Krzyże honorowe:

• Władimir Bukowski

• Natalia Gorbaniewska

• ks. Stanisław Małkowski

• Zofia Romaszewska

• Zbigniew Romaszewski

• płk. Jerzy Woźniak

• Stanisław Gebhardt

• Jan Pietrzak

Krzyże organizacyjne:

  1. Adamski Artur – nr 145/2010, „Miś”, Wrocław
  2. Adamska Grażyna – nr 722/2022
  3. Alama Andrzej – 315/2012 Warszawa
  4. Andracka Renata – nr 309/2011, Zwola
  5. Andrzejewski Dariusz – nr 286/2011, Poznań
  6. Andrzejewski Faustyn – nr 287/2011, Poznań
  7. Badurska Eulalia – Gdańsk – nr ?/2010
  8. Bartoszewska Zofia – nr 302/2011, Poznań
  9. Bartyński Antoni – nr ?/2011, Hermanowa
  10. Bator Witold – 355/212, „Gucio”, „Pszczelarz”, Kraków
  11. Bąk Janina – nr ?/2019, Nowa Sól
  12. Bąk Kazimierz – nr ?/2011, Górki
  13. Bednarz Łukasz – nr 288/2011, Kiełczów
  14. Bafalukosz Andrzej (Wrocław), nr ?/2016
  15. Bełz Tadeusz – nr ?/2012 „Lew” , Gliwice  
  16. Berdowski Marek – 703/2021
  17. Bluj Maciej – nr 512/2017
  18. Błażewicz- Brzechowska Katarzyna nr 482/2016
  19. Bielasiński Jerzy (Wrocław) nr 733/2022
  20. Białostocki Jan – Gdynia nr ?/2010
  21. Bieliński Ireneusz – Stara Kiszewa – nr ?/2010
  22. Bieliński Marek – Gdynia – nr ?/2010
  23. Bieniek Zbigniew – nr 147/2010 „Jan”
  24. Biesiada Marek – 352/2012, „Wiracha” , Kraków, Nowa Huta
  25. Bibro Maria – Gdynia – nr ?/2010
  26. Bidochko Diana – 604/2017
  27. Bieżuński Krzysztof – nr 148/2010, „Zyzol”, Wrocław
  28. Birecki Marek – Wrocław
  29. Bobnis Waldemar – nr 483/216 „Aniołek”
  30. Bogdan Dariusz – nr 256/2010, „Sybis”, Wrocław
  31. Bogdanowicz Mariusz – nr 514/2017
  32. Bogumił Jerzy – nr 316/2012, Warszawa
  33. Borodziuk Barbara – (Wrocław), pośmiertnie, nr 738/2022
  34. Borowiec Andrzej – 515/2017  „Dubler”
  35. Boruk Małgorzata – (Wrocław), nr 735/2022
  36. Boruk Jerzy – (Wrocław), nr 736/2022
  37. Brachmański Stefan – 704/2021
  38. Brokos Czesław – 517/2017
  39. Bryjak Jan – 385/2012, Gruszów, Zagórzany
  40. Brzechczyn Krzysztof – nr 313/2011, Poznań
  41. Ceglarek Jerzy – nr 369/2013, Nowa Sól
  42. Cerkanowicz Henryk – 705/2021
  43. Chachuła Tomasz – 318/2012, Warszawa
  44. Chmielowiec Roman – nr 289/2011, Opalenica
  45. Chmielowska Jadwiga – 150/2010
  46. Chwalewski Marek – 319/2012, Pabianice
  47. Chyczewski Leopold – 706/2021, „Lolek”
  48. Cichocka-Suss Czesława „Gerania” – nr ?/2011
  49. Cichocki Zdzisław, „Stefan”
  50. Cieślik Tomasz – nr 312/2011
  51. Cieszyński Przemysław- nr 485/2016, „Beton”
  52. Cnotalski Krzysztof – nr 151/2010, Łódź k. Stęszewa
  53. Cupała Wiesław – nr 255/2010, „Jojo”
  54. Cymborski Adam, Warszawa
  55. Czarnecka Teresa – nr 152/2010, Wrocław
  56. Czerwińska Aleksandra – 518/2017 „Sabina”
  57. Członkowski Jan – 519/2017
  58. Dauksza Maria (Trąbska) – nr 263/2010 „Anna”
  59. Dejneka- Marcinkowska Dorota – 180/2010
  60. Dedeszko- Wierciński Eugeniusz – (Wrocław), nr 739/2022
  61. Dębiński Stanisław – 626/2017
  62. Dębowski Przemysław – nr 308/2011, Swadzim
  63. Dobrzyński Leszek – nr 520/2017
  64. Domagalski Włodzimierz „Rafał Stokowski”, Łódż
  65. Domińczyk Mirosław
  66. Dragula Józef – nr ?/2011, Pustków
  67. Drzazgowski Tadeusz – nr ?/2012, czy 2016 ? „Spokojny”, Gliwice
  68. Dura Wacław – nr ?/2014, czy 2016, „Drabina”, Wrocław
  69. Dublaszewska Zofia – Australia – nr ?/2010
  70. Dutkiewicz Rafał – 623/2017 „Harcerz”, Wrocław
  71. Dymarski Lech – nr 314/2011, Poznań
  72. Dźwinel Marian – nr 295/2011, Poznań
  73. Elgass Alicja Wiktoria – nr ?/2011, Słocina-Rzeszów
  74. Fabiańska Barbara – nr 303/2011, Poznań
  75. Ferenc Zdzisława – nr 153/2010
  76. Fiećko Jerzy – nr 296/2011
  77. Fludzińska Maria – nr ?/2011, Rzeszów
  78. Franielczyk Piotr
  79. Frankiewicz Barbara – Gdynia – nr ?/2010
  80. Frankiewicz Edward – Gdynia – nr ?/2010
  81. Frankiewicz Joanna – Poznań – nr 252/2010
  82. Frankiewicz Maciej – Poznań
  83. Frankiewicz Przesław – Poznań – nr 747/2023
  84. Frączek Lesław „Leopold”, ?/2016
  85. Gabryel Michał – 257/2010, „Bartek”, Wrocław
  86. Gajewski Janusz – 322/2012, Warszawa
  87. Gamian Andrzej – Wrocław, „Finansista”, nr 744/2023
  88. Gargas Anita – nr 729/2022
  89. Gierczak Kazimierz – nr 274/2011, Sanok
  90. Gnieciak Jerzy „Rolnik”
  91. Gorzkowska Ewa – nr 156/2010
  92. Gójdź Józef – 526/2017, Lubin
  93. Gójdź Mirosław – 525/2017, „Kret”, Lubin
  94. Góra Marianna – nr 237/2010, „Lusia”, Wrocław CSSF
  95. Górski Waldemar – 707/2021
  96. Grabowski Jan – Gdynia – nr ?/2010
  97. Grabowski Mariusz – 613/2017
  98. Grupińska Anna – nr 298/2011
  99. Grupiński Rafał – nr 297/2011, Poznań
  100. Grzegorzewska Ewa – nr 250/2010, „Fuga”, Wrocław
  101. Guska Franciszka – 527/2017
  102. Guska-Kuras Małgorzata – 529/2017
  103. Guzowski Bolesław – nr 725/2022
  104. Guzowski Jacek – nr 726/2022
  105. Gviniashvili Tarieł – nr 652/2017, Gruzja
  106. Gwoździewicz Karol – 619/2017, Andrychów, Katowice
  107. Haremza Stanisław – nr 157/2010
  108. Harłacz Adam – 625/2017, „Kostek”
  109. Harutyunyan Vardan – 609/2017, Armenia, Erewań
  110. Hlebowicz Piotr – 488/2016, Kraków
  111. Hlebowicz Jerzy– nr 357/2012, Kraków
  112. Hryciuk Zbigniew
  113. Iwaniuk Alicja – nr 534/2017 „Anna”
  114. Iwanow Mikołaj – Wrocław –  nr 160/2010
  115. Jabłoński Ryszard – nr 290/2011, Poznań
  116. Jabłoński Szymon – nr 161/2010, Poznań
  117. Jagielski Piotr – Gdynia – nr ?/2010
  118. Jagiełło Zbigniew- ?/2016
  119. Jagoszewska Krystyna, „Kurczak”
  120. Jakubów Sławomir – 596/2017, Lubin
  121. Janiszewski Józef
  122. Janusz Stanisław – nr 532/2017
  123. Janusz Zbigniew – nr 531/2017
  124. Jaranowski Leszek „Długi”
  125. Jarząbek Wojciech – 708/2021
  126. Jarzębowski Zdzisław – nr 533/2017
  127. Jasińska Renata – ?/2016
  128. Jaśkiewicz Jacek – 535/2017
  129. Jaworski Seweryn – nr 720/2022
  130. Jegliński Piotr
  131. Jeżewski Janusz – nr 325/2012
  132. Jerzmański Jan – nr 165/2010, Wrocław
  133. Jerzmańska Kinga – nr 493/2016
  134. Jezusek Mirosław – Gdynia – nr ?/2010
  135. Juraszczyk Marian – „Karol”, nr 326/2012
  136. Kaczorowski Jarosław – nr 538/2017
  137. Kadyrov Snaver – 605/2017, Krym, Kijów
  138. Kaibullajev Shevket – 606/2017 Ukraina, Krym
  139. Kalinowski Aleksander- nr 494/2016 „Leszek”
  140. Kalisz Ewa – Gdynia – nr ?/2010
  141. Kanikuła Jerzy – Gdynia – nr ?/2010
  142. Kargol Sławina Teresa – nr ?/2011, Rzeszów
  143. Karniej Zofia – nr 723/2022
  144. Kawczyński Jacek
  145. Kisielewicz Andrzej – nr 166/2010, „Jan Mak”, Wrocław
  146. Kisielewicz Maria – nr 500/2016, Wrocław, z d. Peisert
  147. Kirejczyk Paweł – 536/2017
  148. Klimek Stanisław, Wrocław, – nr 741/2023
  149. Klimek Elżbieta, Wrocław, nr 742/2023
  150. Komorowski Piotr – Gdynia – nr ?/2010
  151. Kogut Józefa – Podole, pow. Mielec
  152. Kokot Leszek „Chudy”
  153. Kołkiewicz Paweł, Warszawa
  154. Kołodziej Andrzej – Gdynia – nr ?/2010
  155. Komorowska Teresa – Gdynia, pośmiertnie – nr /2010
  156. Kondratowicz Iwona – nr 382/2015, Wrocław
  157. Kondratowicz Mirosława – nr 167/2010, Wrocław
  158. Kopaczewski Antoni – Rzeszów
  159. Kopeć Alicja – nr 169/2010, „Madzia”, Wrocław
  160. Kopera Janusz – „Cichy”, Biały Bór
  161. Korczak Krzysztof – Szczecin, nr 246/2013
  162. Korczak Marian – nr 540/2017, Szczecin
  163. Korona Witold Paweł – nr 171/2010, „Witek”
  164. Korsak Mirosław – Gdynia – nr ?/2010
  165. Kostecki Mikołaj – Sopot, pośmiertnie – ?/2010
  166. Kossakowska Daniela – 541/2017, czy 622/2017
  167. Koziestański Krzysztof – 544/2017, „Koń”,Warszawa
  168. Kozłowska Ewa – nr 262/2010, „Awa”, Wrocław
  169. Kozakowska Sylwia – 709/2021, Wrocław, Kłodzko
  170. Kozaryn Okulicz Józef – 710/2021
  171. Koźbiał Marek – 543/2017, „Cycek”
  172. Kożuch Ryszard – nr 496/2016, „J23”, „Kloss”, Wrocław
  173. Krecińska Grażyna „Krecia”
  174. Krementowski Wiesław – Gdańsk – nr ?/2010
  175. Krotliński Jarosław – nr 243/2010, Wrocław
  176. Kruk Cezary – nr 545/2017, „Wierny”, Puławy
  177. Krusińska Teresa – nr 173/2010, Wrocław
  178. Krzemiński Marian – Wrocław, nr 223/2010
  179. Krzywoszyński Janusz – 711/2021
  180. Kucharski Andrzej – „Konrad”, Rzeszów
  181. Kudelska-Rusiecka Maryla – nr 503/2016, „Stokrotka”
  182. Kula Henryk – 546/2017 Wrocław
  183. Kuligowski Włodzimierz – 638/2017, Warszawa
  184. Kujawa Helena – Gdynia – nr ?/2010
  185. Kutowska Aleksandra Danuta – Wrocław, nr 740/2023
  186. Kusz Falicka Małgorzata – nr 624/2017 Wrocław
  187. Kuźmiak Elżbieta – nr 547/2017
  188. Kwiatkowska Wiesława – Gdynia, pośmiertnie – nr ?/2010
  189. Labrenz – Weiss Hanna
  190. Lazarowicz Helena – nr 548/2017, „Słoń”, Wrocław
  191. Lazarowicz Roman – nr 175/2010, Wrocław
  192. Lazarowicz Zbigniew – nr 265/2010, Wrocław
  193. Lebiedziński Aleksander – nr 264/2010
  194. Lemańska Aurelia – 550/2017
  195. Lemański Jerzy – 549/2017
  196. Lenkiewicz Antoni „Apostoł”, Wrocław
  197. Leśniański Wiesław – 595/2017 Wrocław-Wołów
  198. Leszczyński Andrzej – Gdańsk – ?/2010
  199. Lesisz Cezary „Jacuś”, Wrocław – ?/2016
  200. Linowska Wanda – nr 176/2010, Wrocław
  201. Litwin Zofia – Rzeszów
  202. Łaszczyk Stanisław – 351/2012, Kapinka
  203. Łazarów Fryderyka – 359/2012, Kraków
  204. Łazarów Maciej – 360/2012, Kraków
  205. Łepecki Artur – 618/2017, Radom
  206. Łotocka Danuta – 537/2017
  207. Łotocki Adam – 538/2017
  208. Łuczak Jarosław- nr 498/2016 „HWK” Wrocław
  209. Łukasiewicz Szymon – nr 177/2010, Poznań
  210. Łukowska-Karniej Hanna – nr 178/2010, Wrocław
  211. Łuszcz Stanisław – 551/2017
  212. Łyjak Albert – nr 380/2014 (Wrocław)
  213. Maciejewska Zofia – nr 179/2010, „Janusz”, Wrocław
  214. Majka Robert – nr ?/2011, Przemyśl
  215. Malmon Krzysztof – 330/2012, Pabianice-Łódź
  216. Malec Edward – Katowice, nr 743/2023
  217. Matecki Arkadiusz – 554/2017
  218. Matusiak Krzysztof – 555/2017
  219. Markiewicz Tadeusz – 331/2012
  220. Martynowski Warcisław – nr 614/2017, Lądek Zdrój
  221. Maziejuk Helena – Wrocław
  222. Medoń Piotr – „Dzięcioł”, Wrocław
  223. Michalczyk Kazimierz – 385/2015, ”Czarny”, Gliwice, Berlin
  224. Miedziak Krzysztof – 557/2017
  225. Mieszkalski Mariusz
  226. Mikołowicz Waldemar – nr ?/2011, Jarosław
  227. Miotke Jerzy –– nr ?/2010, Gdynia
  228. Mittek Stanisław – 559/2017 „Gad”, „Docent”
  229. Mizikowski Edward – 183/2010, „Kudłaty”, Warszawa
  230. Morawiecki Kornel – Wrocław i in. – nr 1/2010
  231. Morawiecki Mateusz – 712/2021
  232. Morawiecki Stefan – nr 184/2010, „Bohun”, Wrocław
  233. Mróz Stanisław – ?/2013, Nowa Sól
  234. Muszyński Marek – nr 240/2010, „Witold”, Wrocław
  235. Myc Andrzej – nr 239/2010, Wrocław, USA
  236. Mycek Michał, nr ?/2011, Tarnobrzeg
  237. Myślecki Wojciech – nr 185/2010, „Teofil”, „Dorian”, Wrocław
  238. Nawrocki Kazimierz – 561/2017
  239. Niemojewska Maria – 563/2017, „Maka”
  240. Nieszczerzewicz Marek – nr 335/2012 ps. „Młody 2” Warszawa
  241. Niziołek Stanisław – nr ?/2011, Sanok
  242. Nebesio Jan, nr ?/2011, Sanok
  243. Neyman Krystyna – 333/2012
  244. Nowak Jerzy Dariusz – 565/2017, Brzeg
  245. Nowak Marek Sergiusz
  246. Nowak Zbigniew Edward – 353/2012, „Siwy”, Kraków
  247. Nowakowska Nina – nr 310/2011, Sady
  248. Nowakowski Ryszard – nr ?/2011
  249. Nowik Hanna Elżbieta – 713/2021
  250. Nowik Tomasz – 714/2021
  251. Ogorzelec Ludwika – nr 188/2010, Wrocław
  252. Ochel Krzysztof – nr 727/2022
  253. Olichwier Zofia – nr 189/2010, „Zuzanna”
  254. Olszewski Dariusz – 564/2017 Wrocław
  255. Olszewski Waldemar – ?/2016
  256. Ossowski Łukasz – 566/2017 „Osa”,Warszawa
  257. Ossowski Stanisław –– nr ?/2010 Gdynia
  258. Oszast Grzegorz – 632/2017
  259. Oziewicz Marian – nr 191/2010, Wrocław
  260. Oziewicz Zbigniew – nr 567/2017 Wrocław
  261. Paceliunas Saulinus – 601/2017
  262. Padula Edmunda – nr 649/2019, CSSF, Wrocław  
  263. Parszyk Henryk – Gdynia – nr ?/2010
  264. Parzych Jacek – Gdynia – nr ?/2010
  265. Pawlikowski Ryszard – Gdynia, pośmiertnie – nr ?/2010
  266. Pawłowska Zofia – Sopot – nr ?/2010
  267. Peceliunas Saulius – 601/2017
  268. Peisert Jerzy – 715/2021
  269. Perlak Mieczysław – nr 381/2015
  270. Petryniak Jerzy – 378/2014
  271. Piątek Tadeusz – nr 193/2010, „Ozon”, Wrocław
  272. Pielacha Stanisława Ewa – nr 143/2010, „Biała”, Wrocław
  273. Pietraszko Jerzy – nr 154/2010, „Pedro”, Wrocław
  274. Pietruszka Ewa – nr 343/2012, Gruszów
  275. Pietruszka Stanisław – nr 344/2012
  276. Podlejska Janina – nr 159/2010, Wrocław
  277. Podlejski Jacek – 571/2017
  278. Podgórzak Wojciech – 569/2017 „Kuzyn”, Warszawa
  279. Poetsche Jadwiga – 574/2017
  280. Pohl Edward – nr 307/2011, Poznań
  281. Pokojski Marian – Gdynia – nr ?/2010
  282. Polus Maria – Gdynia
  283. Połoniewicz Stanisław – nr 501/2016
  284. Popiołek Teresa – Gdynia
  285. Porytała Kazimierz – 642/2018, Soboniów-Jasło
  286. Poznański Andrzej – 573/2017
  287. Poznański Józef – 572/2017
  288. Ratajczak Janina Izabela – nr 502/2017
  289. Rembowiecki Stanisław – nr 371/2013, Nowa Sól
  290. Roslan Marek – Gdynia
  291. Rozwód Andrzej – „Dariusz Zawada”, Tarnobrzeg
  292. Rozwód Ewa – Tarnobrzeg
  293. Ruszczyński Maciej – Wrocław
  294. Ruta-Solarska Elżbieta – nr 299/2011, Poznań
  295. Rutkowska Magdalena – nr 504/2016
  296. Rutkowski Zbigniew – nr 716/2021
  297. Rybarska Maria – 576/2017, Wrocław
  298. Ryczek Stanisław – 578/2017
  299. Rzewuski Piotr
  300. Sarapuk Barbara – nr 198/2010, „Filip”, Wrocław
  301. Sarnecki Jacek – nr 199/2010, „Klata”, Warszawa
  302. Serwa Ryszard
  303. Sevkiyev Riza – 366/2013, Kijów
  304. Sępichowska Anna – 616/2917, Wrocław                               
  305. Shevchenko Oles – nr ?/2012, Ukraina
  306. Siedlecki Bolesław – Ruda Śląska – nr ?/2010
  307. Sikora Radosław – 337/2012, Warszawa
  308. Siwakowski Leszek, Warszawa
  309. Skierka Edmund – Gdańsk – nr ?/2010
  310. Skowrońska Blandyna – nr 637/2017 (Wrocław)
  311. Skrupski Jan – 579/2017, Wałbrzych
  312. Sokolovsky Volodymyr – 607/2017, Ukraina
  313. Sokołowski Mariusz – 611/2017
  314. Spodziewa Bogusław – Wrocław – nr ?/2010
  315. Stachniuk Marian
  316. Stadnicki Andrzej
  317. Stafa Mieczysław – nr 505/2016, (Wrocław) „Gustaw”
  318. Stafa Hanna – (Wrocław), pośmiertnie, nr 737/2022
  319. Stando Wojciech – 200/2010
  320. Stoja Ewa – Gdynia –nr ?/2010
  321. Strzemiński Włodzimierz „As”
  322. Suszyńska Małgorzata – nr 507/2016
  323. Szatkowski Adam – 294/2011                          
  324. Szablowski Ryszard – nr 202/2010, Nowa Sól
  325. Szatkowski Lucjan – Poznań, nr 745/2023
  326. Szewczyk Elżbieta – 717/2021, „Mała Elka” Wrocław       
  327. Szkutnik Janusz Henryk -?/2011, „Ryszard”, Rzeszów
  328. Szkutnik Krystyna Maria – Rzeszów
  329. Surma Jerzy – ?/2016, „Włodek”
  330. Szczepański Bolesław – nr 721/2022
  331. Szewczenko Oles – 653/2017, Ukraina, Kijów
  332. Szostek Tomasz – nr 728/2022
  333. Szpala Krzysztof – 585/2017
  334. Szumiejko Eugeniusz – 701/2020, Wrocław
  335. Szutrak Zofia – nr 204/2010, lub 254/2010 „Tytus”, Wrocław
  336. Świerczewski Tadeusz – nr 205/2010, „Rustejko”, Wrocław
  337. Tabor Jan – 597/2017, Lubin
  338. Tajchman Dariusz – nr 283/2011, Krosno
  339. Tenerowicz Krzysztof „Korek” – nr 231/2010
  340. Terenda Witold – 586/2017, Wrocław                                                                     
  341. Toczko Bolesław – Gdańsk, pośmiertnie – nr ?/2010
  342. Toczko Teresa – Gdańsk – nr ?/2010
  343. Tomkiewicz Jarosław, ”Rafał”, Wrocław
  344. Trybuła Henryk – nr 587/2017
  345. Tulin Janusz – ?/2016
  346. Twardowski Jarosław – 702/2020
  347. Tyll Bartłomiej – Poznań, nr 292/2011
  348. Tyrka Andrzej – Gdynia – nr ?/2010
  349. Urban Arkadiusz – 734/2022
  350. Vilkas Leonardas – 654/2017                           
  351. Wajda Adam – nr 206/2010
  352. Walczak Grażyna – nr 207/2010, Wrocław
  353. Warisch Piotr – nr 481/2016 „Artysta”
  354. Waliszewski Marek – nr 301/2011,
  355. Warsza Tadeusz – nr ?/2011
  356. Wasylciów Wiesław – nr 209/2010, Kożuchów
  357. Waśkiewicz Milena – nr 210/2010
  358. Wawrzeń Andrzej „Kudłaty” – nr 211/2010
  359. Wawrzeń Izabella – nr 588/2017
  360. Welk Kazimierz – Bielsko Biała – nr ?/2010
  361. Wianecki Krzysztof – Tarnobrzeg
  362. Wiktorska Albina – Gdańsk – nr ? 2010
  363. Wilczyńska Agnieszka – nr 509/2016, „Agatka”
  364. Wińciorek Wojciech – nr 229/2010, „Twardy”, Wrocław
  365. Wirga Andrzej – nr 228/2010
  366. Wiszniewski Andrzej „Kardynał”, Wrocław
  367. Witczak Krzysztof – nr 214/2010
  368. Witt Bożena – Gdańsk – nr ?/2010
  369. Wnuk Kazimierz – 718/2021, Łódź
  370. Wodecki Jan – nr 370/2013, Nowa Sól
  371. Wolf Krzysztof – nr 215/2010, Warszawa
  372. Wolniak Janusz – nr 628/2017
  373. Wojciechowska Marta – nr 589/2017
  374. Wóltański Edward – nr 216/2010, „Indio”, Lubin
  375. Wysocki Antoni – nr 591/2017, Lubin
  376. Wysoczańska Teresa – Gdańsk, pośmiertnie – nr ?/2010
  377. Vilkas Leonardas – nr 654/2017, Litwa,Wilno
  378. Zabokrzycki Adam – nr 621/2017, „Małgosia”, Wrocław
  379. Zadworny Adam, – 630/2017                                                           
  380. Zajdel Teresa – Gdynia – nr ?/2010
  381. Zakrzewicz Elżbieta – nr 305/2011, Poznań
  382. Zakrzewicz Przemysław – nr 304/2011, Mrowino
  383. Zaleski Roman
  384. Załogowicz Władysław „Felek”
  385. Zawisza Andrzej – nr 639/2017, Wrocław
  386. Ziółkowska Zofia – nr 311/2011, Poznań
  387. Ziółkowski Andrzej
  388. Ziemniak Elżbieta – 354/2012
  389. Znamierowski Alfred – ?/2016
  390. Zrobek Ireneusz – 719/2021
  391. Zwiercan Małgorzata – Kościerzyna – nr 142/2010
  392. Zwiercan Roman – Kościerzyna – nr 24/2010
  393. Żabińska Marianna – nr 220/2010, Wrocław
  394. Żelazny Marek – nr 732/2022
  395. Żymańczyk Zofia – nr 221/2010

Aktualności

Majówka z Bobolą – relacja

W dniu 21 maja we wtorek grupa członków Stowarzyszenia "CONTRA" i SSW wyruszyła z...

Nasz kandydat Michał Dworczyk zdobył mandant europosła

Nasze Stowarzyszenie, reprezentowane w sposób szczególny przez Edka Wóltańskiego, wzięło czynny udział we wsparciu...

42-lecie SW w Warszawie

W 42-gą rocznicę powstania "SOLIDARNOŚCI WALCZĄCEJ", 4 czerwca w Parafii Katedralnej pw. św. Floriana...